Регіональні

Первинка НПГУ в лікарні щодня зростає ВАЖЛИВО!

У павлоградській центральній міській лікарні №4 зареєстровано первинну організацію Незалежної профспілки гірників України. До її складу увійшло вже більш як півсотні медпрацівників і ряди нової первинки щодня поповнюються.

Установчі збори зі створення первинної організації НПГУ у комунальному закладі «Центральна міська лікарня №4» Павлограда відбулися 24 грудня 2018-го. У них тоді взяло участь 15 осіб молодшого медперсоналу – медсестер і санітарок. Після цього необхідні документи були передані голові Конфедерації вільних профспілок Дніпропетровщини Миколі Житнику для реєстрації первинного осередку, згідно зі Статутом КВПУ, у Києві.

Наприкінці січня 2019-го прийшло повідомлення про те, що первинка НПГУ зареєстрована як окремий осередок КВПУ області у складі Конфедерації вільних профспілок України. Невдовзі по тому представники Обласного об'єднання НПГУ Західного Донбасу - лідер КВПУ області та ППО НПГУ фонду соцстрахування Павлограда Микола Житник і заступники голови ОО НПГУ ЗД Юрій Штереверя і Антон Жмуренко – відвідали міську лікарню №4 і вручили головному лікареві повідомлення про створення первинного осередку НПГУ у медустанові. А у лютому вони побували на зборах працівників лікарні і розповіли їм про Незалежну профспілку гірників України та те, як вона працює на шахтах, а також про перспективи й можливості працівників лікарні у звיּязку зі створенням у них первинки НПГУ. Після зборів і зустрічі із керівниками ОО НПГУ Західного Донбасу персонал лікарні зацікавився новою профспілкою і почав поповнювати її ряди й на 12 лютого вона вже налічувала 52 особи. Головою первинки НПГУ ЦМЛ №4 обрано медсестру Олену Петрівну Муштат.

Працівники лікарні повірили, що коли вони будуть незалежними від рішень керівництва, самостійними, то матимуть належний захист своїх трудових прав. Тому багато хто й написав заяву на вступ до НПГУ. Хоча слід визнати, що не все було гладко при створенні первинки НПГУ. Спочатку керівництво лікарні навіть не бажало надавати приміщення для проведення зборів і зустрічі з керівниками ОО НПГУ Західного Донбасу. Доходило навіть до вимог медпрацівникам написати пояснювальні, чому вони брали участь у зібранні. Проте, процес уже не зупинити.

Новий осередок НПГУ зміцнить зв'язок шахтарів Західного Донбасу із медпрацівниками, бо охорона праці і здоров'я – важлива частина роботи будь-якого колективу, а також стане надійним захисником інтересів трудівників медичної установи.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83