Регіональні

Засуджено головного бухгалтера структури Держпраці в Донецькій області ВАЖЛИВО!

До 8 років 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій, строком на 2 роки з конфіскацією всього належного майна засуджено головного бухгалтера – начальника відділу бухгалтерского обліку і фінансового забезпечення Головного управління Держпраці в Донецькій області. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

Під час судового розгляду Красноармійською місцевою прокуратурою доведено, що 48-річна жінка у період з липня 2015-го по квітень 2016 року, зловживаючи службовим становищем, привласнила бюджетні кошти фонду заробітної плати управління на загальну суму понад 680 тис грн. Зловмисниця працевлаштувала до управління власну доньку, її чоловіка та ще трьох знайомих, які фактично службові обов’язки не виконували, а нарахована їм заробітна плата осідала в гаманці головного бухгалтера.

Слід зазначити, що свого часу активісти первинної профспілкової організації НПГУ Головного управління Держпраці в Донецькій області інформували компетентні органи про численні порушення у даній структурі, зокрема і про наявність «підсніжників». Неодноразово писала про це і газета «Аспект».

Крім того, у березні 2016 року вказана особа вимагала та отримала від начальника одного з відділів Управління гірничого нагляду ГУ Держпраці в Донецькій області хабар у розмірі 3 600 грн за збільшення працівникам відділу розміру преміальних виплат.

Суд визнав жінку винною за ч.5 ст.191 (привласнення бюджетних грошових коштів в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем), ч.1 ст.366 (внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей), ч.2 ст.366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) та ч.3 ст.368 (одержання службовою особою неправомірної вигоди, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди) КК України.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83