Регіональні

На ДП «Селидіввугілля» тривають акції протесту ВАЖЛИВО!

Дванадцятеро  гірників шахти «1/3 Новогродівська» ДП «Селидіввугілля» продовжують підземний протест, що розпочався рівно тиждень тому – 18 лютого. Вони вимагають  погасити заборгованість із заробітної плати, що накопичилася за кілька місяців.

Про це повідомив голова тамтешньої первинної профспілкової організації НПГУ 1/3 Сергій Павлов. Він, до речі, також цілу добу перебував з шахтарями під землею. За його словами, у багатьох протестувальників помітно погіршився стан здоров'я. «У всіх, без винятку, - підвищений артеріальний тиск, інші негаразди, які виникають через тривале перебування під землею», — розповів Сергій Павлов.

Триває акція протесту і на копальні «Курахівська» цього ж ДП. Там, щоправда, обрали іншу форму – т.зв. італійський страйк. Тобто гірники спускаються під землю, але через проблеми зі станом техніки безпеки й охорони праці до роботи не приступають.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83