Регіональні

Кількість протестуючих шахтарів зростає ВАЖЛИВО!

Гірники другої зміни шахти 1/3 «Новогродівська» ДП «Селидіввугілля» вирішили підтримати своїх колег, які сьогодні зранку розпочали акцію протесту, вимагаючи погасити заборговану за три місяці зарплату.

Як повідомив телефоном заступник голови МО НПГУ м. Селидове і Новогродівка Сергій Павлов, шахтарі, що вийшли на другу зміну, спустилися у вибій, але до роботи не приступають.

«Вони включились у боротьбу за отримання заборгованої зарплати, - говорить Сергій Павлов. – Під землею після закінчення першої зміни також залишилося семеро прохідників дільниці №5, членів НПГУ. Місцева організація Незалежної профспілки гірників України підтримує протестувальників, забезпечує їх водою і продуктами харчування. Налагодили доставку під землю також всього іншого, необхідного учасникам акції. Гірники налаштовані рішуче й боротимуться за своє законне право отримати зароблене до перемоги».       

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83