Регіональні

Гірники ДП «Селидіввугілля» вимагають виплати заборгованої за три місяці зарплати ВАЖЛИВО!

50 гірників дільниці №7 шахти 1/3 «Новогродівська» ДП «Селидіввугілля», які мали працювати у першу зміну, спочатку відмовилися спускатися під землю, а потім, порадившись між собою, о 9.20 поїхали у вибій, але приступати до видобутку вугілля наміру не мають. У такий спосіб гірники, за словами заступника голови МО НПГУ м. Селидове і Новогродівка Сергія Павлова, добиваються виплати заборгованої за три місяці зарплати.

«У січні після акцій протесту із держбюджету на ДП «Селидіввугілля» надійшло 120 млн грн, але 54 млн грн з них нам не вдалося освоїти й їх довелося повернути, - пояснює ситуацію Сергій Павлов. – А за рахунок реалізації власної продукції востаннє кошти на рахунки ДП надходили ще у жовтні минулого року. Підприємство відвантажує за добу 30-40 тонн вугілля, Здебільшого населенню. Та й видобуваємо ми значно менше, ніж могли б. Адже повністю готова до роботи лава на тій же шахті 1/3 «Новогродівська» простоює, бо вона належить приватній структурі, яку повיּязували із сином Віктора Януковича, а кому вона тепер належить навіть важко сказати. За пיּять років уже при новій владі нам так і не вдалося добитися повернення ДП  «Селидіввугілля» відібраних у нього й незаконно привласнених вугільних пластів. Тому й залишаються гірники без зарплати і змушені «вибивати» її акціями протесту, подібними до тієї, що розпочалася сьогодні зранку на шахті 1/3 «Новогродівська»».    

Загальна сума боргу на 1 лютого ц. р. перед шахтарями ДП «Селидіввугілля» склала 250 млн грн. Трудівники підприємства востаннє отримували невелику частку заробленого ще на Новий рік. З тих пір жодної копійки на рахунки шахтарів не надходило.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83