Регіональні

Гість із Польщі відвідав Червоноград ВАЖЛИВО!

7 лютого шахтарський Червоноград відвідав голова Незалежної профспілки гірників шахти бурого вугілля міста Турув (Республіка Польща) Богуміл Тиркевич.

Богуміл Тиркевич ознайомився з роботою профспілок вугільників Львівщини, поділився своїм досвідом профспілкової діяльності, акцентував увагу на важливості зміцнення дружніх зв’язків між профспілками України та Польщі.

У рамках візиту голова польської профспілки відвідав шахту «Степова». Ознайомився з роботою вугільного підприємства та охороною праці. Під час зустрічі з т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олегом Акімовим було обговорено низку виробничих та соціальних питань. Також Богуміл Тиркевич мав розмову з головою РО НПГУ м. Червонограда Віталієм Оніжуком та профспілковими лідерами шахти головою ППО НПГУ Василем Семканичем та ППВПУ Степаном Яремою.

Візит польського лідера  Незалежної профспілки гірників шахти бурого вугілля міста Турув відбувся у рамках міжнародної конференції «Сторіччя МОП. Майбутнє сфери праці», яка сьогодні відбувається у Львові. У ній беруть участь представники Міжнародної організації праці, керівники регіональних профспілкових об’єднань та об’єднань роботодавців Західного регіону України та інші.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83