Регіональні

Викрито посадовця главку Держпраці Донеччини ВАЖЛИВО!

На офіційному сайті Національної поліції України оприлюднено інформацію про те, що вдалося викрити посадовця главку Держпраці Донеччини в отриманні паспорта Російської Федерації та підробці документів. Крім того, його підозрюють у систематичних поборах, зокрема в одержанні неправомірної вигоди у півмільйона гривень. За всіма цими фактами слідчі кваліфікували дії зловмисника за трьома статтями Кримінального кодексу України.

Слідчі Управління розслідування корупційних злочинів Головного слідчого управління Національної поліції України під процесуальним керівництвом групи прокурорів Генеральної прокуратури України за матеріалами ГУ БКОЗ Служби безпеки України здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою начальника Головного управління Держпраці в Донецькій області у систематичному вимаганні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі.

Зокрема, у серпні 2018 року правоохоронці здійснили спецоперацію з документування злочинних дій посадовця. В рамках спецоперації зловмисника затримали після одержання ним чергового «траншу» в розмірі 500 тисяч гривень.

Під час подальшого розслідування слідчі ГСУ встановили, що на початку осені 2015 року фігурант відвідав територію тимчасово окупованого півострова Крим.  Там він отримав паспорт громадянина Російської Федерації. Візит до Криму відбувся за кілька місяців до його призначення на керівну посаду. Разом з ним тоді їздила громадянка, яка нині виконує обов’язки начальника Головного управління Держпраці в Донецькій області.

Згодом, вже перебуваючи у громадянстві країни-агресора, зловмисник підробив документи, що подаються для призначення на посаду в органах державної влади України.

23 січня цього року слідчі Управління розслідування корупційних злочинів ГСУ Нацполіції України повідомили зловмиснику про підозру за вказаним фактом. Нині тривають заходи щодо обрання запобіжного заходу.

Це все  йдеться про начальника ГУ Держпраці у Донецькій області Володимира Шубіна, який вже протягом трьох років намагається знищити первинну профспілкову організацію Незалежної профспілки гірників України  ГУ Держпраці у Донецькій області.  ППО НПГУ завжди вела активну боротьбу із проявами корупції в ГУ Держпраці у Донецькій області, за результатами, якої  було звільнено заступника начальника Головного управління та головного бухгалтера Головного управління, яких звинуватили у розкраданні державних коштів у великих розмірах.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83