Регіональні

Профспілківці Червонограда звернулися до високопосадовців ВАЖЛИВО!

Рада голів Регіонального об’єднання НПГУ м. Червонограда надіслала звернення Президенту України Петру Порошенку, Прем’єр-міністру Володимиру Гройсману та міністру енергетики та вугільної промисловості Ігорю Насалику.

Високопосадовців закликають «залишити ДП «Львіввугілля» у складі Міненерговугілля, а не включати до «Національної вугільної компанії», оскільки це призведе до закриття підприємств і збурить регіон до масових протестів».

Окрім того, очільнику профільного міністерства висунуто вимогу: до 10 лютого виплатити заробітну плату за грудень минулого року. А ще – «за підписання наказу про входження ДП «Львіввугілля» до складу «Національної вугільної компанії» без згоди Регіонального об’єднання НПГУ м. Червонограда є недоцільним перебування т.в.о. генерального директора Олега Акімова на займаній посаді».

У листі зазначається: «Якщо вимоги не буде виконано, то ми залишаємо за собою право на акцію протесту – пікетування ДП «Львіввугілля».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83