Регіональні

Акції протесту на ДП «Селидіввугілля» призупинено ВАЖЛИВО!

Учора відбулися збори всіх учасниць акції протесту на ДП «Селидіввугілля», в тому числі - й голодування. Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників України та Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець.


 

 

Профлідер нагадав, що протест працівників непромислової групи ДП «Селидіввугілля» тривав ще з грудня минулого року, й почався з того, що люди відмовилися виконувати свої посадові обов’язки через величезну заборгованість із заробітної плати.
«Нещодавно голова Донецької військово-цивільної адміністрації Олександр Куць зв’язався з Наталією Бічукіною, головою тамтешньої профспілкової організації Незалежної профспілки гірників України, та пообіцяв, що не пізніше вівторка наступного тижня буде виділено ще 27 млн грн на зарплату працівникам непромислової групи. Також, сьогодні двома платежами було зараховано на зарплатні картки працівникам зарплату за вересень та 50% за жовтень.
Тобто, якщо розглядати хронологію акції то ми побачимо, що було погашено заборгованість у розмірі: 30% за червень, 100% - вересень, 50% - жовтня минулого року. Отже, учасники зборів вирішили призупинити акцію протесту та вийти з голодування враховуючи ці виплати», - повідомив Михайло Волинець.

Голова НПГУ пояснив, що призупинити - означає, що трудівники чекатимуть на результати зустрічей Наталії Бічукіної разом зі своїм заступником та керівництвом Незалежної профспілки гірників України з Народними депутатами України та Міністром енергетики та вугільної промисловості України для подальшого розв'язання питання із заборгованістю. Вони мають відбутися наступного понеділка.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83