Регіональні

Частину заборгованої зарплатні на ДП «Селидіввугілля» обіцяють погасити ВАЖЛИВО!

Але учасники акції припиняти голодування не мають наміру 


 

За домовленістю між народним депутатом України Сергієм Сажком і головою Донецької ОДА Олександром Куцем сьогодні відбулася зустріч заступника голови Місцевої організації Незалежної профспілки гірників України міст Селидово і Новогродівки Сергія Павлова з одним із заступників голови Донецької ОДА.

Як повідомив Сергій Павлов, завдяки втручанню керівництва Донецької ОДА та його перемовинам із міністром енергетики і вугільної промисловості України Ігорем Насаликом вдалося добитися виділення ДП «Селидіввугілля» 10 млн грн для виплати заборгованої зарплати працівникам непромислової групи підприємства. Цих коштів, за словами профспілкового лідера, вистачить, аби повністю розрахуватися із працівниками непромислової групи усіх чотирьох шахт, що входять до складу ДП «Селидіввугілля», за вересень і виплатити приблизно половину заробленого ними за жовтень. Лідери МО Незалежної профспілки гірників України і первинок НПГУ шахт тримають це питання під своїм контролем, щоб забезпечити витрату усіх 10 млн грн виключно на виплату заборгованої зарплати.

Після того, як ці кошти надійдуть на рахунки працівників, заборгованість із зарплатні зменшиться, але вона однак становитиме 2,5 місяця. Тому, як пояснив Сергій Павлов, група працівниць, які ще 2 січня розпочали голодування, добиваючись виплати заборгованої зарплати, припиняти акцію не планують. Вони мають намір добиватися повного погашення заборгованості. 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83