Регіональні

Стався спалах метану ВАЖЛИВО!

У четвер, 10 січня, о 21.15 на шахті імені Героїв Космосу ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» на горизонті 370 метрів виймальної дільниці 1130-ї лави стався спалах метану. На місце надзвичайної події одразу прибув воєнізований гірничорятувальний загін. Усіх працівників з місця аварії було терміново евакуйовано. Постраждало п’ятеро гірників. З опіками II і III ступенів їх госпіталізовано до Павлоградської міської лікарні. Троє з них перебувають у хірургічному відділенні, двоє – в реанімації.

Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, троє шахтарів є членами НПГУ. 
За інформацією Обласного обיּєднання НПГУ Західного Донбасу, «причини події встановлюється. На шахті проводяться заходи з відсікання пожежонебезпечного крила шахти, де раніше функціонували три видобувні дільниці та два прохідницьких вибої. Здійснюються заходи із виявлення місця спалаху метану в лаві. На місці аварії разом із головою ППО НПГУ шахти імені Героїв Космосу Володимиром Коротковим працює головний технічний інспектор Обласного обיּєднання НПГУ Західного Донбасу Олександр Колесник. Проводиться розслідування інциденту. До складу комісії входять представники НПГУ».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83