Регіональні

Голодувальниць відвідала місія ОБСЄ ВАЖЛИВО!

Вуглехімічну лабораторію №3 шахти «Курахівська» ДП «Селидіввугілля», де восьму добу голодують працівниці непромислової групи, відвідала місія ОБСЄ. Упродовж майже години іноземні високоповажні гості намагалися з’ясувати, що саме змусило жінок вдатися до такого відчайдушного кроку. 

На більшість запитань змістовні відповіді надала активістка НПГУ майстер відділу технічного контролю Наталія Бичукіна. У свою чергу представники ОБСЄ запевнили, що про ситуацію, яка склалася із невиплатою упродовж кількох тижнів зароблених грошей на державному підприємстві, поінформують міжнародну спільноту. У зустрічі узяли мер міста Гірник та працівники шахти «Курахівська».

Після відвідин учасники акції протесту переконали лаборанта відділу якості Майю Левандовську у зв’язку з погіршенням стану здоров’я припинити голодування. Але кількість протестувальниць не зменшилася – до акції приєдналася відбірниця проб Олена Сорокіна.

Нагадаємо, що також голодують відбірниці проб ВТК Наталія Мєднікова і Катерина Богдан та лаборант вуглехімічної лабораторії Лариса Малик.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83