Регіональні

Акцію протесту на ДП «Селидіввугілля» не припинено ВАЖЛИВО!

На ДП «Селидіввугілля» сьому добу триває голодування працівників непромислової групи. Сьогодні до акції протесту приєдналася лаборант вуглехімічної лабораторії №3 щахти «Курахівська» Лариса Малик.

За її словами, до такого кроку вона змушена була вдатися через невиплату заробітної плати, яку заборгували ще за вересень, жовтень, листопад і грудень 2018 року. Окрім Лариси Малик, голодують також відбірниці проб ВТК Наталія Мєднікова, Катерина Богдан та лаборант відділу якості Майя Левандовська.

«Відколи розпочалася акція протесту, щоденно цікавиться станом справ мер міста Гірник Сергій Коваленко, - розповідає Лариса Малик. – Приходить сам або із секретарем міської ради, пропонує допомогу: воду, медичні препарати».

Керівництво шахти також не ігнорує голодувальників, але вдається здебільшого до вмовлянь, щоб припинили акцію протесту. Мовляв, не варто заради грошей ризикувати здоров’ям. «Телефонують і кажуть: нічого те голодування вам не дасть, - зазначає Лариса Малик. – Вочевидь, їм невтямки, що ми пішли на такий крок, бо вже доведені до відчаю».   

За словами заступника голови місцевої організації НПГУ міст Селидового та Новогродівки Сергія Павлова на ДП «Селидіввугілля», не приступають до виконання своїх посадових обовיּязків працівниці лабораторії, відділів технічного контролю, планового та інших, вимагаючи виплати заборгованої за понад чотири місяці зарплати. «Люди сумлінно ходять на роботу, однак, як і попереджали після зборів трудового колективу, до безпосереднього виконання своїх обовיּязків не приступають, - розповів він. - Тому підприємство й надалі не здає звітів, не вирішуються й інші питання».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83