Регіональні

Готові голодувати на Різдво ВАЖЛИВО!

На шахті «Курахівська» ДП «Селидіввугілля» не мають наміру припиняти голодування головний геолог Олена Дорда, дільничний маркшейдер Андрій Нечипорук, пробовідбірниці ВТК Наталія Мєднікова і Катерина Богдан та представниця вуглехімічної лабораторії №3 Тетяна Анайко поки не будуть виплачені заборговані зарплати. Про це повідомив голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. 

 

 

Представниця вуглехімічної лабораторії № 3 на шахті «Курахівська» Тетяна Анайко повідомила, що   стан здоров’я голодувальників погіршується, зокрема, у них підвищується тиск. Медики час від часу оглядають їх та слідкують за їхнім самопочуттям.
"Як розповіла Тетяна, понад чотири місяці вона не отримує й так невелику зарплату – біля 3 тис. грн. Як за такі кошти людям прожити?! Люди не мають за що купити їсти, й мають борги за комунальні послуги. Крім того, Тетяна зазначила, що останні два роки через постійну заборгованість й нестачу коштів, не відбувалися відрахування, зокрема, й до Пенсійного фонду. Відповідно, трудівники можуть зіткнутися з проблемами під час оформлення пенсій: цей період не зарахують до трудового стажу. Також Тетяна повідомила, що сьогодні до голодувальників приїхали представники місії ОБСЄ, які вислухали про складну ситуацію, у якій опинилися працівники ДП «Селидіввугілля». Поки протестувальники не мають наміру припиняти голодування й готові його продовжувати на Різдво", - повідомив Михайло Волинець. 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83