Регіональні

Голодування і протест триває ВАЖЛИВО!

На шахті «Курахівська» ДП «Селидіввугілля» другий день продовжують голодування пיּятеро працівників – головний геолог Олена Дорда, дільничний маркшейдер Андрій Нечипорук, пробовідбірниці ВТК Наталія Мєднікова і Катерина Богдан та представниця вуглехімічної лабораторії №3 Тетяна Анайко.


 

Триває й акція протесту працівниць непромислової групи ДП «Селидіввугілля», які приходять на робочі місця, але до виконання своїх обовיּязків не приступають. Тому робота підприємства практично паралізована, бо бухгалтери не здають звітів, не виконують посадових обовיּязків і працівниці інших відділів – технічного контролю, планового, лабораторії та інших.

Протестувальники добиваються виплати заробленого за вересень, жовтень, листопад і грудень 2018 року, а також недоплачених 18% зарплати за червень працівникам непромислової групи підприємства.

Як повідомив голова первинного осередку НПГУ шахти «1/3 Новогродівська» ДП «Селидіввугілля» Сергій Павлов, сьогодні зранку на підприємство потелефонували із Міненерговугілля й повідомили, що підприємству виділили 39 млн грн на виплату заборгованої зарплати і вони мають до кінця дня надійти на рахунок підприємства.

«Якщо ці 39 млн грн й справді надійдуть, то їх вистачить, аби повністю закрити червень і можливо виплатити працівникам непромислової групи усіх чотирьох шахт, що входять до складу ДП «Селидіввугілля», зарплату чи її частину за вересень і жовтень, - пояснив Сергій Павлов. – Але з цих коштів не вдасться використати жодної копійки на сплату податків, сума заборгованості з яких у підприємства вже складає майже 150 млн грн. А це, як відомо, загрожує не зарахуванням цього періоду до трудового стажу тим працівникам підприємства, яким надійшов час оформлювати пенсію. Та й саме підприємство може наразитися на штрафи за несвоєчасну сплату податків».

Лідер первинки НПГУ сказав, що інформацію про обіцяне надходження коштів повідомили учасникам акції протесту. Однак вони припиняти боротьбу наміру не мають до того часу поки не отримають коштів на власні рахунки.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83