Регіональні

Перед Новим роком розрахувалися за серпень ВАЖЛИВО!

Як і було обіцяно, учора до кінця дня на рахунок державного підприємства «Селидіввугілля» надійщло 13 мільйонів 400 тисяч гривень. Призначення цієї суми - часткова виплата заборгованості працівникам непромислової групи чотирьох шахт ДП.

За словами заступника голови місцевої організації НПГУ міст Селидового та Новогродівки Сергія Павлова, зазначених коштів вистачило лише на те, щоб повністю розрахуватися за серпень.

«Попри те, що людям виплатили частину заборгованого, рішення учорашніх зборів трудових колективів залишається в силі», - зазначив Сергій Павлов.

Нагадаємо, учора на трьох шахтах ДП «Селидіввугілля» - 1/3 «Новогродівській», «Курахівській» та «Котляревській» - відбулися збори трудових колективів, на яких було прийнято рішення вдатися до акції протесту, допоки не буде повністю погашено заборгованість із заробітної плати перед працівниками непромислової групи.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83