Регіональні

Припинити будь-яку діяльність до погашення заборгованості – рішення зборів ВАЖЛИВО!

На трьох шахтах ДП «Селидіввугілля» - 1/3 «Новогродівській», «Курахівській» та «Котляревській» - сьогодні зранку відбулися збори трудових колективів. У порядку денному значилося всього лиш одне питання: погашення заборгованості перед працівниками непромислової групи, яке перевищує вже п’ять місяців. Про це повідомив заступник голови місцевої організації НПГУ міст Селидового та Новогродівки Сергій Павлов. За його словами, на зборах були присутні головні бухгалтери та економісти копалень.

«Було запропоновано припинити будь-яку діяльність допоки не буде повністю погашено заборгованість із заробітної плати, - розповів Сергій Павлов. – Після досить жвавих дискусій, які подекуди тривали більше двох годин, пропозицію підтримали на всіх трьох шахтах, з деякими, щоправда, уточненнями».

Нагадаємо, що загальна заборгованість із заробітної плати на ДП «Селидіввугілля», за даними Міністерства енергетики та вугільної промисловості, становить 172,356 мільйона гривень. Причому, 34 млн грн  гірникам заборгували ще за 2015 рік.

Учора в адміністративній будівлі державного підприємства «Селидіввугілля» за участю профспілкових лідерів шахт та адміністрації ДП щодо заборгованості працівникам непромислової групи відбулися розширені збори, які, щоправда, жодного результату не дали.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83