Регіональні

До яких акцій протесту будуть вдаватися, вирішать завтра ВАЖЛИВО!

В адміністративній будівлі державного підприємства «Селидіввугілля» відбуваються збори за участю профспілкових лідерів шахт та адміністрації ДП. З-поміж іншого розглядається питання щодо заборгованості працівникам непромислової групи, яка вже перевищила п’ять місяців.

Про це повідомив голова первинної профспілкової організації НПГУ шахти «Курахівська» Олексій Сорока. За його словами, після годинної розмови так і не вдалося знайти якогось порозуміння і, судячи з усього, у керівництва ДП «Селидіввугілля» немає чітких відповідей на насущні питання.

«Вочевидь, доведеться повертатися на шахти ні з чим. А тому подальшим кроком буде проведення зборів трудових колективів, які плануємо провести завтра зранку, де й прийматимемо рішення, до яких акцій протесту краще вдаватися. Оскільки період воєнного стану відучора завершено, тож руки у нас розв’язано», - наголосив Олексій Сорока.

За оперативними даними Міністерства енергетики та вугільної промисловості, станом на 27 грудня загальна заборгованість із заробітної плати на ДП «Селидіввугілля» становить 172,356 мільйона гривень. Причому, 34 млн грн  гірникам заборгували ще за 2015 рік.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83