Регіональні

Погрожують звільненням за те, що посміли вимагати заробітну плату ВАЖЛИВО!

На ДП «Селидіввугілля» на Донеччині десяту добу триває акція протесту робітниць служби якості. Жінки вимагають погасити заборгованість із зарплати, яка у багатьох становить понад п'ять місяців.

Акцію продовжують три дільниці, які займаються технічним контролем якості вугілля, повідомила ІА «Вчасно» співробітниця служби якості Тетяна Лойко. За її словами, керівництво підприємства повністю ігнорує протестуючих жінок, і навіть напередодні новорічних свят їм не обіцяють ніяких виплат.

«Ми просто ходимо на роботу, але не виконуємо свої обов'язки, - розповіла Тетяна Лойко. - Керівництво ДП «Селидівввугілля», схоже, навіть і не думає нічого вирішувати. Нам навіть не обіцяють зарплату. Ніхто з керівників не намагається з нами вести жодних переговорів. Були тільки дзвінки начальникам дільниць, питали, будемо ми працювати чи ні. А як ми будемо працювати, якщо вже п’ять місяців людям не платили ні копійки. При цьому зарплата у багатьох мінімальна - три тисячі гривень. І навіть цих грошей люди не бачать».

Жінки стверджують, що коли почалася акція протесту, на робітниць служби якості почали чинити тиск і погрозами декого змусили повернутися до роботи.

«Спочатку акцію протесту підтримали всі дільниці служби якості, але відразу після цього керівництво почало складати акти про порушення трудової дисципліни на всіх, хто відмовилися від роботи, - кажуть жінки. - Залякували звільненням, обіцяли залишити без шматка хліба. Дехто не витримав і повернувся до роботи. Після цього погрози припинилися».

Акцію протесту продовжує близько 30 осіб.

«Зараз на нас усіх склали по три акти про те, що ми порушуємо трудову дисципліну, - кажуть жінки. - Нам сказали, що нами буде займатися якась комісія, ймовірно, це знову якийсь тиск. Але ми стоятимемо до останнього, поки не вирішиться питання з виплатою зарплати. Нам їсти нічого, Новий рік зустрічати ні з чим»

За словами протестувальниць, за час проведення акції ДП «Селидівввугілля» відвантажило понад 4 тисячі тонн вугілля. Наземні працівники отримують зарплату саме від реалізації вугілля, однак грошей люди так і не отримали.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83