Регіональні

Суд визнав призначення керівника ДП «Чернігівторф» незаконним ВАЖЛИВО!

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив у повному обсязі позовні вимоги первинної профспілкової організації НПГУ ДП «Чернігівторф» і скасував дії наказів Міненерговугілля, одним із яких було звільнено з посади виконуючого обов’язки директора ДП «Чернігівторф» Юрія Бондаренка та призначення замість нього помічника народного депутата Ірини Геращенко Іллі Рокоче.

Отже, суд визнав призначення Іллі Рокоче незаконним і заборонив йому доступ до документації та печатки підприємства, а також вносити будь-які зміни до Єдиного державного реєстру.

Торф’яники Смолинського та Ірванцівського торфозаводів неодноразово виступали проти призначення Іллі Рокоче виконуючим обов’язки директора ДП «Чернігівторф». У Смолині вже понад місяць як страйкують шахтарі, за що Рокоче заблокував рахунки підприємства та залишив без зарплат бунтівних працівників. Втім, своїм рішенням Чернігівський окружний адміністративний суд позбавив незаконно призначеного ставленика Міненерговугілля Іллю Рокоче будь-яких прав і заборонив втручатись у справи ДП «Чернігівторф».

За словами голови тамтешньої первинки НПГУ Андрія Страхова, призначення далекого від торф’яної галузі Іллі Рокоче на керівну посаду в «Чернігівторфі» мало головну мету – освоєння через корупційні механізми 15 мільйонів гривень, які вдалося «вибити» смолинським торф’яникам, та доведення до банкрутства галузі.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83