Регіональні

На ДП «Селидіввугілля» припинили роботу сім дільниць ВАЖЛИВО!

Працівниці семи дільниць усіх шахт ДП «Селидіввугілля», які відповідають за визначення якості вугілля, сьогодні у першу зміну припинили свою роботу. Причина - упродовж кількох місяців їм та іншим трудівникам непромислової групи не виплачують заробітну плату. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомив голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. 

«Більшість із них і копійки не отримували з липня, - написав він. - До цієї категорії відносяться інженерно-технічні працівники та усі ті, хто задіяний на поверхнево-технологічних роботах. Зараз паралізоване відвантаження вугілля, а це рівнозначно зупинці шахт».

Працівники всіх шахт вкотре збираються біля адміністративної будівлі ДП «Селидіввугілля» з вимогами погасити заборговану заробітну плату. Михайло Волинець нагадав, що коли страйкували шахтарі цього держпідприємства то з невеликим бажанням, але повертали частини заборгованої зарплати.

«Коли ж минулого тижня застрайкували львівські гірники, то їм також спромоглися частково повернути зарплату, - зазначив профспілковий лідер. - Шахтарі мають чітко зрозуміти, що у своїх протестних діях необхідно об’єднатися усім категоріям працівників вугільних підприємств з усіх регіонів. Незалежна профспілка гірників України завжди була, є і буде на боці шахтарів, і разом з ними боротиметься за виконання їхніх справедливих вимог».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83