Регіональні

Через погане самопочуття десятьох гірників підняли на поверхню ВАЖЛИВО!

Цієї ночі 10 гірників шахти «Лісова» ДП «Львівугілля», які вийшли на підземний протест через заборгованість із зарплати, вивели на поверхню через погіршення стану здоров’я. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

«Станом на сьогодні, у копальні на глибині 540 метрів залишаються 78 гірників. Упродовж ночі десятьох шахтарів вивезли на поверхню через погіршення стану здоров’я», – проінформував Михайло Волинець, посилаючись на голову первинної профспілкової організації НПГУ шахти «Лісова» Мирославу Кафтан.

За словами Михайла Волинця, гірники чотирьох змін усі ці дні перебувають на поверхні копальні. Вночі сплять на місцях, в нарядних та лазні.

«Зараз гірники рухаються від шахти до центральної площі міста Червонограда. Після проведення мітингу вони повернуться на територію копальні», – додав лідер НПГУ.

Тим часом до Києва прямують голова Регіонального об’єднання НПГУ м. Червонограда Віталій Оніжук, голова теркому ППВП та генеральний директор підприємства. О 16-й годині вони мають зустрітися з віце-прем’єр-міністром Володимиром Кістіоном.

«Шахтарі не вірять, що владні структури мають намір розв’язувати ситуацію, тому вони готуються до перекриття прикордонного переходу з Польщею в районі Рави-Руської», - зазначив Михайло Волинець.

Нагадаємо, підземний протест гірників «Лісової» розпочався у понеділок, 10 грудня. Шахтарі протестують через заборгованість із заробітної плати.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83