Регіональні

Колективний договір почав діяти ВАЖЛИВО!

У Мирнограді 3 грудня відбулось урочисте підписання ухваленого на конференції трудового колективу Головного управління Держпраці у Донецькій області колективного договору між адміністрацією і первинними профспілковими організаціями, що діють в установі. Первинний осередок НПГУ на ньому представляв його голова Дмитро Самохвалов.

Як зазначив лідер первинки НПГУ,  після підписання представниками усіх сторін, що брали участь у розробці, узгодженні та ухваленні цього важливого документу, він набув законної сили.

«Колективний договір укладений на основі чинного законодавства. Він регулюватиме виробничі, трудові й соціально-економічні відносини у колективі, а також захищатиме інтереси працівників», - підкреслив Дмитро Самофалов.

Перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Донецькій області Сергій Дрозд, який поставив підпис від імені адміністрації, відзначив, що переговори між роботодавцем і профспілками проходили конструктивно, по-діловому.

Представник керівництва також підкреслив: «Повністю виправдала себе й практика створення робочої групи, на засіданнях якої розглядались розбіжності у поглядах на те чи інше питання чи положення. Завдяки цій спільній роботі вдалося сформувати документ, який задовольняє інтереси як працівників, так і роботодавця».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83