Регіональні

Павлоградці вимагають провести розслідування причин зриву опалювального сезону ВАЖЛИВО!

Мешканці Павлограда сьогодні провели мирну акцію протесту біля Павлоградської міської ради проти бездіяльності міського голови Анатолія Вершини та керівництва відповідних підприємств, яка призвела до зриву початку опалювального сезону.

Мітингарі ухвалили резолюцію, яку буде надіслано очільникам держави. У ній зокрема зазначається: «У Павлограді було відсутнє опалення в будинках, об’єктах соціально-побутової сфери, дитячих садках, загальноосвітніх школах, лікарнях при середньодобовій температурі нижче нуля. Місцева влада виправдовує власну некомпетентність відсутністю коштів. Хоча бюджет міста дозволяє вчасно підготуватись до опалювального сезону. Внаслідок безвідповідальності місцевої влади наші діти були змушені замерзати в холодних приміщеннях, хворі в лікарнях змушені окрім своїх недугів боротись ще й з холодом, люди з інвалідністю, які не в змозі пересуватись самостійно знаходились в критичному стані».

Учасники акції вимагають провести розслідування причин зриву опалювального сезону в місті Павлоград, притягти до відповідальності осіб, які винні в цьому та доручити відповідним органам провести перевірку використання бюджетних коштів в місті Павлоград. Також вони наполягають на зменшенні ціни на газ, житлово-комунальні послуги, пальне, продукти першої необхідносл та медикаменти.

«Навіть мешканці нашого шахтарського регіону, де більш-менш доходи населення дозволяють вижити в нинішніх складних економічних умовах, вимушені витрачати більше половини свого доходу на комунальні платежі та харчування. Тому вимагаємо негайно вжити заходів та припинити тарифний та ціновий геноцид українського народу», - наголошується в резолюції.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83