Регіональні

Павлоградці й досі мерзнуть ВАЖЛИВО!

Попри мінусові температури у Павлограді досі, як і торік, ще не включили опалення. За словами голови Конфедерації вільних профспілок Дніпропетровської області Миколи Житника, температура у більшості квартир мешканців міста не перевищує +3-5 градусів. Такі ж показники фіксують термометри і у школах. Навіть після того, як у деякі будинки почали подавати тепло й батареї опалення ледь нагрілися, температура у приміщеннях не піднялася вище +13 градусів. Тому, зрозуміло, що кожен павлоградець обігріває свою оселю, як і чим може.

«Здебільшого люди вмикають електрообігрівачів, - розповідає Микола Житник. – Тому вчора під вечір електромережа не витримала й через перевантаження автоматично відключилася. Обурені мешканці вийшли на вулицю і стихійно перекрили автотрасу. Рух автомобілів було заблоковано майже до першої години ночі. А завтра з 9-ї години ранку, як і було вирішено на зборах шахтарів-інвалідів, що відбулися у понеділок, мешканці міста зберуться на мирний мітинг під будівлею Павлоградського виконкому і приймуть резолюцію стосовно ситуації, яка склалася з опаленням, непомірних тарифів на газ і воду й високих цін на товари першої необхідності.

До речі, очільники Конфедерації вільних профспілок Дніпропетровської області Микола Житник, Обласного обיּєднання НПГУ Західного Донбасу Віктор Грек та Дніпропетровської обласної Спілки інвалідів праці та потерпілих на виробництві «МИР» Олександр Бобков надіслали колективне звернення до Президента України Петра Порошенка і Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. У ньому зокрема говориться: «Звертаємось до Вас від імені мешканців міста Павлоград з проханням допомогти розпочати опалювальний сезон у місті. На думку павлоградців у місті відбуваються політичні маніпуляції з затягуванням опалювального сезону з метою дестабілізації та підриву авторитету чинної влади, бо керівництво міста складається у більшості з колишніх представників Партії регіонів, деякі з яких стали під прапори інших політичних сил, в тому числі й БПП».

Місцева влада виправдовує зрив опалювального сезону заборгованістю населення та підвищенням ціни на газ. Хоча більшість мешканців міста - шахтарі, яким, згідно з умовами колективного договору, ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» компенсує витрати за спожиті світло та газ. Тобто керівництво міста не змогло, або не захотіло, скористатись навіть цією частиною коштів.

«Неспроможність місцевої влади вирішити проблеми призводить до недовіри та незадоволення владою, що вкрай небезпечно перед парламентськими і президентськими виборами, оскільки виникає реальна можливість реваншу колишніх регіоналів», - наголошують підписанти звернення і просять очільників держави вжити всіх необхідних заходів, щоб питання опалення у квартирах простих українців не було підставою для політичних маніпуляцій з боку недобросовісних керівників місцевого рівня.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83