Регіональні

Застрайкував Смолинський торфобрикетний завод ВАЖЛИВО!

З 14 листопада на Смолинському торфобрикетному заводі ДП «Чернігівторф» оголошено безстроковий страйк.  Причина - незаконне призначення на посаду нового керівника ДП «Чернігівторф» І.Рокоче. Про це повідомив голова тамтешньої профспілкової організації НПГУ А.Страхов. За його словами, призначення здійснено всупереч статутним документам підприємства.

Голова первинки НПГУ зазначив, що ні державний секретар Міненерговугілля М.Нємчинов, ні директор державного концерну «Укрторф» А.Озерчук не вжили жодних визначених законодавством України заходів щодо проведення примирних процедур для вирішення нагальних проблем, які вже кілька років не полишають підприємство.

Тому за наслідком проведення загальних зборів трудового колективу філії «Смолинський торфобрикетний завод» ДП «Чернігівторф» одностайно було вирішено вдатися до крайнього засобу вирішення колективного трудового спору – страйку з припиненням роботи на підприємстві у зв’язку з відмовою роботодавця задовольнити вимоги найманих працівників.

Незалежна профспілка гірників України забезпечує правову підтримку учасникам страйку та інформуватиме про хід подальших подій.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83