Регіональні

Лідери Регіонального об’єднання НПГУ м. Червонограда звернулися до представників влади з ультиматумом ВАЖЛИВО!

Рада голів Регіонального об’єднання НПГУ м. Червонограда сьогодні ухвалила звернення до Президента України, Прем’єр-міністра, міністра енергетики та вугільної промисловості та голови Львівської ОДА. У ньому висунуто вимогу до 15 листопада ц. р. виплатити заборгованість із заробітної плати, зберегти робочі місця на шахтах ДП “Львіввугілля” та виділити із держбюджету кошти на освоєння нових лав на шахтах «Межирічанська» і «Степова».

Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці голова НПГУ Михайло Волинець, заборгованість із заробітної плати працівникам ДП “Львівугілля” нині складає 229 млн грн. У той же час, згідно зі складеними й підписаними актами, ДП «Держвуглепостач» за відвантажену ДП «Львівугілля» продукцію заборгувало 280 млн грн. Тобто видобуте гірниками Прибужжя вугілля реалізується через державну структуру, підпорядковану Міністерству енергетики та вугільної промисловості України. Парадокс полягає у тому, що шахтарі ДП “Львіввугілля” за сумлінну працю й максимально можливий видобуток вугілля із підготовлених лав замість винагороди отримали заборгованість із зарплати.

«Неважко спрогнозувати, якщо негайно не виправити ситуацію, через два місяці ситуація на шахтах ДП «Львіввугілля» буде гіршою, ніж зараз на ДП “Селидіввугілля”, яке протягом останніх двох років тотально грабували. Нагадаю, що за рахунок надуспішно працюючого ДП “Селидіввугілля” трималася на плаву половина державних вугледобувних підприємств, - підкреслив Михайло Волинець. - Незалежна профспілка гірників України вимагає звільнення міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, який зараз ховається від шахтарів то у відпустці, то на лікарняних. Схожої тактики дотримувавався й колишній в.о. генерального директора ДП “Лисичанськвугілля” Валентин Кисельов, який так само ховався і тільки зараз, на двадцять сьомий день підземного протесту гірників шахти імені Г. Капустіна подав у відставку, а шахтарі досі залишаються під землею».

Рада голів Регіонального об’єднання Незалежної профспілки гірників України м. Червонограда попередила Президента України, Прем’єр-міністра, міністра енергетики та вугільної промисловості та голови Львівської ОДА, що у випадку, коли до 15 листопада вимоги шахтарів не будуть виконані, 16 листопада вони перекриють митний перехід «Рава-Руська»..

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83