Регіональні

По вулицях Луцька крокують шахтарі ВАЖЛИВО!

Гірники шахти №10 «Нововолинська» сьогодні вранці прибули до Луцька, щоб узяти участь в акції протесту. Зараз вони пішою ходою вулицями міста рухаються до приміщення Волинської обласної держадміністрації.

Про це повідомив голова тамтешньої первинної профспілкової організації НПГУ Василь Прадід. За його словами, очільник Волинської ОДА Олександр Савченко попередньо відмовився зустрічатися із протестувальниками. «Але люди налаштовані рішуче, - запевнив профспілковий лідер. – Тому керівництву області таки доведеться нас вислухати».

Шахтарі намагаються достукатися до представників влади не вперше. Кілька тижнів тому вони пікетували парламент, вимагаючи, щоб у проекті бюджету на 2019 рік передбачили виділення коштів на добудову копальні, яку споруджують ще з 1989 року. Окрім того, борги із заробітних плат лише зростають і накопичуються упродовж кількох місяців, починаючи з серпня.

«Наша влада докерувалася до того, що шахтарі отримують мінімальну заробітну плату. Але сьогодні ми не просимо нам її підвищити, а вимагаємо виплатити зароблене», – наголосив Василь Прадід.

До речі, хода гірників відбувається під супровід автомобільних сирен – у такий спосіб власники автомобілів із закордонними номерами, які також проводять протестну акцію, підтримують шахтарів із Нововолинська.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83