Регіональні

«Ганьба Насалику!» Під Львівською ОДА мітингують шахтарі, вимагаючи зарплати ВАЖЛИВО!

Сьогодні під стіни Львівської обласної державної адміністрації прийшли шахтарі ДП «Львіввугілля» з вимогами до уряду виплатити їм заборгованість із заробітної плати. Шахтарі на сьогодні отримали лише 20% зарплати за вересень. Під час мітингу вони збули налаштовані рішуче, – били у каски, скандували, висловлювали гнівні вимоги щодо відставки міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика.

До мітингуючих шахтарів вийшов голова Львівської ОДА Олег Синютка. Він висловив розуміння, підтримку та солідарність із шахтарями. «Сьогодні за видобуте вами вугілля є 250 млн грн заборгованості, яку зобов’язані вам виплатити. Звичайно, мені неприємно це говорити, бо ви в моїй особі бачите людину, яка винувата у цій заборгованості. Але я у цій ситуації на 100% на вашому боці. Хочу подякувати профспілкам за те, що, коли поступили перші 20 млн грн, які ви могли скерувати на зарплати, ви їх скерували на лаву, бо розуміли, – якщо не будемо видобувати вугілля, то не буде нічого. Який вихід з цієї ситуації? Я сьогодні поінформую про прем’єр-міністра, міністра енергетики. Будемо реагувати разом наступного тижня, залежно від того, якою буде реакція від уряду України щодо проблеми виплати заборгованості із заробітної плати», – сказав олег Синютка, ще раз підкресливши, що у цій ситуації він на боці шахтарів.

«Якщо минулого року гроші платили наперед, то сьогодні є заборгованість за видобуте і відвантажене вугілля. Я це розумію, тому стоїмо разом. Дякую вам, що ви не перекривали дороги. Те, що ви сьогодні демонструєте свою позицію – це дуже правильно. Ті, які відповідають за розрахунки за вугілля, мають побачити і почути, що вони заборгували шахтарям», – сказав Олег Синютка.

Шахтарі зазначають, що на ім’я міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика пишуть кожного місяця звернення (вже понад рік), але це не дало жодних результатів. «Скільки можна чекати на зарплату?», – запитують шахтарі.

«Ви у цьому білому домі (будинок Львівської ОДА – ред.) живете, а ми виживаємо», «Нас дуже багато. Ми підемо до кінця», «для чого така влада потрібна?», «Шахтар став найбіднішою людиною в Україні» – казали шахтарі. Вони голосно скандували: «Насалику – ганьба!».

Також протестувальники наголошували на тому, що їм не лише не виплачують вчасно зарплати, вони не мають потрібного для роботи обладнання. https://zik.ua/news/2018/11/02/ganba_nasalyku_pid_lvivskoyu_oda_mitynguyut_shahtari_vymagayuchy_zarplaty_1439675

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83