Регіональні

Якщо кошти й надійдуть, робітники непромислової групи не отримають ні копійки, - М.Волинець ВАЖЛИВО!

На шахті імені Г.Капустіна ПАТ «Лисичанськвугілля» п’ятнадцяту добу під землею протестують гірники. Очікується, що сьогодні якась частина з 300 мільйонів гривень, які Кабінет міністрів виділяє на погашення заборгованості із заробітної плати, надійде на карткові рахунки шахтарів.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

«Якщо врахувати грошові надходження гірникам за попередній тиждень, то в результаті отримаємо місячний фонд заробітної плати, - написав він. - Але згідно з постановою Кабміну, робітники непромислової групи, тобто прибиральниці, працівники котельні тощо, не отримають ні копійки з цієї суми. Чотири місяці працівники непромислової групи не бачили зарплати.

Я не можу збагнути причину таких знущань. Навіщо розділяти людей?

Чи є хоч якась совість у керівників уряду або у міністра Ігоря Насалика, який ховається на лікарняному? Чи для влади люди вже нічого не варті?»

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83