Регіональні

Два тижні протестують під землею ВАЖЛИВО!

На шахті імені Г. Капустіна ПАТ «Лисичанськвугілля» з 19 жовтня триває акція протесту. Уже два тижні гірники копальні перебувають під землею. Про це повідомив голова МО НПГУ м. Лисичанська Едуард Всеволодський. 

Про це повідомив голова МО НПГУ м. Лисичанська Едуард Всеволодський. За його словами,  протестувальники забезпечені харчами, водою, медикаментами. «Приємно, що жителі міста з розумінням ставляться до такого відчайдушного кроку, до якого вдалися гірники шахти імені Г. Капустіна, - розповів Едуард Всеволодський. – Допомагають волонтери, цікавляться станом здоров’я тих, хто під землею, звичайні громадяни».

Вимоги залишаються немінні: погашення заборгованості із заробітної плати; відправлення у відставку в.о. гендиректора ДП «Лисичанськвугілля» Валентина Кисельова; підвищення заробітної плати і тарифних ставок; виділення коштів на модернізацію шахти.

«Є певний інтерес до протестної акції з боку представників різних політичних сил, які готові надати інформаційну підтримку. Прикро ж те, що немає відповідної реакції від тих, хто приймає доленосні рішення», - зауважив Едуард Всеволодський.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83