Регіональні

На шахті імені Г.Г. Капустіна гірники одинадцяту добу – під землею ВАЖЛИВО!

Голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець вирушив на Луганщину, де ось уже одинадцяту добу на шахті імені Г.Г. Капустіна в місті Привілля під землею страйкують гірники. Про це профспілковий лідер написав на своїй сторінці у Facebook. Він також повідомив, що шахтарі відмовляються підніматися на поверхню до тир пір, поки їм не виплатять в повному обсязі заробітну плату.

«Не можна бути на відстані, коли нахабно чиниться розправа над гірниками «Лисичанськвугілля», зокрема на шахті ім. Г.Г.Капустіна. У мене таке враження, що людей не тільки загнали на глибину 600 метрів, а збираються поховати їх там заживо. Разом з гірниками і народними депутатами Сергієм Капліним та Сергієм Шаховим оцінимо ситуацію і будемо зважувати, що кожен з нас зможе зробити для того, щоб захистити гірників не тільки «Лисичанськвугілля», а й усієї України», - написав Михайло Волинець.

Раніше повідомлялося, що на шахті імені Г.Г. Капустіна стався обвал.

«Завалило шостий західний польовий відкаточний штрек. Після огляду місця аварії, за попереднім висновком, завалено 10 погонних метрів гірничої виробки. Саме в цій виробці перебувають16 учасників протесту і народний депутат Сергій Каплін, - зазначив очільник КВПУ та НПГУ. Він також додав, що якщо «не вжити необхідних заходів для погашення заборгованості перед гірниками ПАТ «Лисичанськвугілля» та інших об'єднань, акції протесту від сьогодні поширюватимуться й на інші шахти та об'єднання».

За словами Михайла Волинця, до акції працівників вугільної галузі на знак солідарності можуть приєднатися гірники залізорудної промисловості з Кривого Рогу та інших регіонів.

Нагадаємо, що 19 жовтня на поверхню відмовилися піднятися 33 працівника шахти імені Г.Г, Капустіна. Серед вимог - погасити 4-місячну заборгованість із зарплат і відставка в.о.гендиректора «Лисичанськвугілля» Валентина Кисельова, якого шахтарі підозрюють в незаконному збуті продукції об'єднання.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83