Регіональні

Протест персоналу вуглехімічної лабораторії №3 шахти «Курахівська» триває ВАЖЛИВО!

Сьогодні вранці до приміщення вуглехімічної лабораторії №3 шахти «Курахівська» в місті Гірнику, де з учорашнього дня триває акція протесту з приводу невиплати заробітної плати, прибула численна делегація на чолі з генеральним директором ДП «Селидіввугілля» Олексієм Климченком.

Про це розповів голова місцевої організації НПГУ міст Селидового та Новогродівки Віктор Трифонов, який на підтримку справедливих вимог персоналу, як ми вже повідомляли, оголосив голодування. За його словами, керівник ДП «Селидіввугілля» поінформував протестувальниць (а в лабораторії в основному працюють жінки), а також їхніх колег з інших копалень держпідприємства, які прийшли висловити свою солідарність діям персоналу вуглехімічної лабораторії №3, про те, що вчора мав зустріч із очільником Донецької обласної держадміністрації Олександром Куцем. Олексій Климченко запевнив, що докладно розповів про вкрай гостру ситуацію із невиплатою зарплат (упродовж чотирьох місяців) працівникам непромислової групи. Він також зазначив, що сьогодні разом із директорами усіх шахт підприємства вирушає до Києва, де планує зустрітися з міністром енергетики і вугільної промисловості Ігорем Насаликом. У складі делегації також - голова первинної профспілкової організації НПГУ шахти «Курахівська» Олексій Сорока.

За словами Віктора Трифонова, держава в черговий раз ущемила права трудящих вугільної галузі, спрямувавши гроші на виплату заробітної плати лише працівникам основних професій.

«Коли в лабораторії дізналися, що з виділених державних коштів (а для ДП «Селидіввугілля» передбачено 51 мільйон гривень) їм знову не дістанеться жодної копійки, вони оголосили безстроковий протест - відмовилися проводити дослідження проб вугільної продукції і видавати відповідні документи, без яких видобуте вугілля не може бути відправлено споживачам, - розповів Віктор Трифонов. - Про своє рішення люди повідомили генерального директора об'єднання і мене, як голову територіальної профспілкової організації. Я повністю солідарний з усіма представниками «непромгрупи», які також мають законне право на оплату праці».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83