Регіональні

Протестують проти невиплати за чотири місяці заробітної плати (ОНОВЛЕНО) ВАЖЛИВО!

Підтримати працівників вуглехімічної лабораторії №3 шахти «Курахівська» ДП «Селидіввугілля», які вдалися до акції протесту, прийшли з півсотні людей з інших дільниць «Курахівської», в основному – жінки.  Сьогодні вранці персонал лабораторії прибув на місце роботи, і замкнувся із середини. Разом із протестувальниками перебуває голова МО НПГУ міст Селидового та Новогродівки Віктор Трифонов. За його словами, усі налаштовані вкрай рішуче, дехто готовий навіть вдаватися до найрадикальніших кроків – аж до різання вен. Сам Віктор Трифонов оголосив голодування. Він пояснив, що люди доведені до відчаю.

 

«Контингент в лабораторії – в основному жінки. Багато є матерів-одиначок. Зарплати у них невисокі – близько трьох тисяч гривень. Але й ці незначні кошти їм не виплачують уже упродовж чотирьох місяців. Люди фактично доведені до відчаю, адже їм елементарно немає за що жити. Вони доведені до відчаю», - розповідає Віктор Трифонов.

Місячний заробітний фонд лабораторії становить 643 800 гривень. Заборгованість сягла вже двох із половиною мільйонів гривень (з урахуванням податків). «Вуглехімічна лабораторія – це вкрай важлива ділянка. Тут визначають якість відвантаженого вугілля, надають супровідні документи, без яких просто неможлива подальша його реалізація», - зазначає профспілковий лідер.  

Віктор Трифонов повідомив, що на ДП «Селидіввугілля» виділено на зарплату суму в 51 мільйон гривень. «Ці кошти вчергове довелося «вибивати», але вони призначені для виплати заробітної плати працівникам основних професій. Непромислова ж група вкотре може залишитися без зарплат, - каже він. - Спільно з керівництвом ДП «Селідоввугілля» домагатимемося виділення грошей і «непромисловцям» зі своїх активів у Міненерговугілля». Про ситуацію, що сьогодні набула загострення на вуглехімічній лабораторії №3 шахти «Курахівська», Віктор Трифонов поінформував очільника Донецької облдержадміністрації Олександра Куця.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83