Регіональні

Чого вимагають гірники шахти імені Г. Капустіна ВАЖЛИВО!

Як уже повідомлялося, на шахті імені Г. Капустіна ПАТ «Лисичанськвугілля» триває акція протесту під землею. Про деякі подробиці повідомив голова МО НПГУ м. Лисичанська Едуард Всеволодський. За його словами, попри тривале перебування під землею (з 19 жовтня) жоден із протестувальників на здоров’я не скаржиться.

«Усі вони забезпечені харчами, водою, медикаментами», - розповів Едуард Всеволодський. Він також зазначив, що гірники наполягають на виконанні кількох вимог:

відправлення у відставку в.о. гендиректора ДП «Лисичанськвугілля» Валентина Кисельова;

підвищення заробітної плати і тарифних ставок;

погашення заборгованості із заробітної плати;

виділення коштів на модернізацію.

Тим часом на сайті Лисичанської міської ради розміщено повідомлення, що, за інформацією Лисичанського міського голови Сергія Шиліна, 24 мільйони 660 тисяч гривень вже надійшли на рахунки казначейства для виплати зарплати шахтарям. За розрахунками Сергія Шиліна, вдасться повністю розрахуватися за серпень і виплатити 25 відсотків за вересень.  

Едуард Всеволодський цю новину коментувати не став, лише зауважив, що місячний фонд заробітної плати на шахті імені Г. Капустіна становить 40 мільйонів гривень, тому зазначеної мером суми не вистачить, щоб суттєво ліквідувати заборгованість. «Та й то, із цих коштів жодної копійки не дістанеться працівникам непромислової групи, які вже чотири місяці сидять без зарплати», - наголосив профспілковий лідер.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83