Регіональні

Акція протесту під землею триває ВАЖЛИВО!

24 гірники шахти імені Г. Капустіна ПАТ «Лисичанськвугілля» продовжують акцію протесту під землею, яку розпочато 19 жовтян. Семеро змушені були піднятися на поверхню: хтось через стан здоров’я, а хтось – через сімейні обставини.

Незалежна профспілка гірників України усіляко підтримує протестувальників, зокрема забезпечує їх водою, їжею та медикаментами. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова НПГУ Михайло Волинець. Крім вимоги виплатити заборговану зарплату, шахтарі наполегливо порушують питання щодо відправлення у відставку в.о. гендиректора ДП «Лисичанськвугілля» Валентина Кисельова.

«Дивно, що міністр енергетики та вугільної промисловості вперто підтримує цього керівника, - написав профспілковий лідер. - Тим часом, пан Кисельов подав заяву на двотижеву відпустку. До цього він три тижні не з’являвся на роботі. Який міністр, такі й підлеглі».

У цей же час шахтарські протести тривають на низці копалень: «Капітальній» і «Центральній» ДП «Мирноградвугілля», 1/3 «Новогродівська» ДП «Селидіввугілля». На шахті «Котляревська» шахтарі відмовляються приступати до роботи з 1 жовтня.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83