Регіональні

Шахта «Капітальна» призупинила роботу ВАЖЛИВО!

Третій день триває акція протесту гірників на шахті «Капітальна» ДП «Мирноградвугілля». Учора частина шахтарів третьої-четвертої змін відмовилися приступати до роботи та спускатися у копальню. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуку» повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

«Видобуток вугілля не ведеться. Борг перед шахтарями залишається. Вимоги залишаються незмінними - погасити заборгованість із заробітної плати. Складається таке враження, що Міністерству енергетики і вугільної промисловості нема діла до шахтарів». – підсумував профспілковий лідер.

За словами заступника голови НПГУ і місцевої організації НПГУ міста Мирнограда та Покровського району Олександра Абрамова, шахта «Капітальна» стоїть, три інші копальні ДП «Мирноградвугілля». «Сьогодні на «Капітальній» не добувається жодної тонни вугілля. Я телефонував голові Донецької облдержадміністрації Олександру Куцю. Він розповів, що мав зустріч із Президентом України Петром Полрошенком і розповів йому про вкрай критичне становище як на нашому держпідприємстві, так і на ДП «Селидіввугілля». А коли конкретно будуть погашені борги із заробітної плати, очільник області сказати не зміг. Така ось ситуація».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83