Регіональні

На «Капітальній» шахтарі відмовляються спускатися в копальню (ОНОВЛЕНО) ВАЖЛИВО!

Сьогодні в першу зміну на шахті  «Капітальна» ДП «Мирноградвугілля» 54 гірники із трьохсот не спустилися у вибій. А ось у другу зміну до роботи приступили лише 49 шахтарів,  61 гірник відмовився. Тобто більша половина зміни вдалася до акції протесту у зв’язку із невиплатою заборгованості із заробітної плати. Про це повідомив заступник голови Незалежної профспілки гірників України, голова місцевої організації НПГУ міста Мирнограда та Покровського району Олександр Абрамов Олександр Абрамов.

Нагадаємо, що учора гірники третьої та четвертої змін шахти «Капітальна» ДП «Мирноградвугілля» відмовилися спускатися в копальню у зв’язку з невиплатою заробітної плати. Шахтарям заборгували 90 мільйонів гривень.

Про це повідомив заступник голови Незалежної профспілки гірників України, голова місцевої організації НПГУ міста Мирнограда та Покровського району Олександр Абрамов. За його словами, сьогодні частина шахтарів з першої зміни також відмовилися спускатися в копальню, отож акція протесту триває.

«Керівництво «Капітальної» змушує гірників писати заяви на безоплатну відпустку, щоб приховати протест, -розповів Олександр Абрамов. – О десятій годині розпочалися збори трудового колективу шахти «Капітальна». Плануємо визначитися з подальшим планом дій та прийняти відповідні рішення».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83