Регіональні

Важлива зустріч в Донецькій ОДА ВАЖЛИВО!

У приміщенні Донецької обласної держадміністрації у місті Краматорську відбулася зустріч голови Місцевої організації НПГУ м. Селидового та Новогродівки Віктора Трифонова, генерального директора ДП «Селидіввугілля» Олексія Климченка, директора шахти «Котляревська» Олега Шевцова та мерів міст Гірника, Новогродівки, Селидового та Українська із очільником Донеччини Олександром Куцем. У розмові також узяли участь народні депутати України Олег Недава і Сергій Сажко.

За словами Віктора Трифонова, під час досить-таки тривалого спілкування, окрім багатьох інших питань, йшлося і про вкрай критичну ситуацію в ДП «Селидіввугілля», де заборгованість із заробітної плати становить 120 мільйонів гривень. «Я порушив питання щодо необхідності відмінити постанову Кабінету міністрів №63 від 12 лютого 2018 року, яка фактично розділяє людей: одні отримують гроші за рахунок бюджету, інші – лише від реалізації вугілля, - розповів Віктор Трифонов. – А те, що маємо серйозні проблеми із зарядкою лав, нікого не хвилює. Тому й маємо заборгованість тим, хто сподівається на кошти від реалізації, 70 мільйонів гривень. У гірників, які отримують платню із бюджету, ситуація трохи краща».

Певним підсумком розмови можна вважати те, що, за інформацією очільника ОДА, прем’єр Володимир Гройсман пообіцяв: до кінця цього тижня для ДП «Селидіввугілля» буде виділено 136 мільйонів гривень, зокрема і на оснащення нових лав. Ці дані підтвердили і народні обранці.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83