Регіональні

В.о. гендиректора написав заяву про звільнення і потрапив до лікарні ВАЖЛИВО!

Сьогодні вранці гірники шахти №9 «Нововолинська» так і не приступили до роботи, таким чином продовживши акцію протесту, що триває вже одинадцятий день. Про це повідомив голова тамтешнього первинного осередку НПГУ Василь Гура. За його словами, люди налаштовані рішуче і очікують проміжного результату. Таким може стати призначення нового генепального директора ДП «Волиньвугілля».

«Усе залежить від того, наскільки в Міністерстві енепгетики та вугільної промисловості розуміють усю складність ситуації, що виникла на ДП «Волиньвугілля», і готові до її владнання», - розповів Василь Гура.

Нагадаємо, що учора колектив копальні №9 «Нововолинська» із самого ранку пікетував будівлю адміністративного приміщення ДП «Волиньвугілля», застосовуючи при цьому запалені шини. По обіді

протестувальники  завітали до кабінету в.о. генерального директора ДП «Волиньвугілля» Андрія Пилипюка. Гірники вимагали не звільняти директора шахти Володимира Юрківа. Водночас наполягли на тому, щоб заяву про звільнення написав сам Пилипюк. Під час жвавої розмови на підвищених тонах в.о. генерального директора стало зле. Він втратив свідомість. Медики надали йому допомогу та госпіталізували до Нововолинської центральної міської лікарні. Попередній діагноз – гіпертонічний криз.

Перемовини  із протестувальниками продовжив заступник гендиректора Михайло Борсук. Однак компромісу знайти так і не вдалося, тож гірники пообіцяли знову прийти під будівлю ДП «Волиньвугілля».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83