Регіональні

Палять шини та грюкають: колектив шахти №9 «Нововолинська» мітингує під ДП «Волиньвугілля» ВАЖЛИВО!

12 вересня шахта №9 «Нововолинська» продовжує протестувати. Гірники прийшли під ДП «Волиньвугілля», настроєні рішуче – палять шини. Вимога – не звільняти директора копальні Володимира Юрківа, скасувати наказ №550. Протести тривають десятий день.

Як повідомив Інтернет-виданню «Буг» в.о. генерального директора ДП «Волиньвугілля» Андрій Пилипюк, скасувати наказ про звільнення Юрківа він не може, такі вимоги Міністерства енергетики та вугільної промисловості за не виконання його наказів (не передання балансів підприємства). Пилипюк зазначив, що буде звертатися у правоохоронні органи за перешкоджання нормальної роботи.

«Окрім погашення заборгованості із заробітної плати, гірники вимагають звільнити в.о. гендиректора ДП “Волиньвугілля” Андрія Пилипюка, який є ставлеником “смотрящего” Андрія Венгрина на шахтах Волині й цей кримінальний ланцюжок тягнеться до міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, - написав на своїй сторінці у Facebook голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. - Не виключено, що гірники шахти “Бужанська” незабаром також почнуть протест».

Відео за посиланням:

http://bug.org.ua/news/novovolynsk/efir-palyat-shyny-ta-hryukayut-kolektyv-shahty-9-novovolynska-mitynhuje-pid-dp-volynvuhillya-255099/

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83