Регіональні

Протестна акція триває вже четверту добу ВАЖЛИВО!

На шахті «№9 Нововолинська» через невиплату зарплати вже четверту добу триває протестна акція. Учора ініціативна група на чолі з головою тамтешнього осередку НПГУ Василем Гурою зустрічалася з очільником Волинської обласної держадміністрації Олександром Савченком.

На рівні ОДА є увага до проблем гірників, хоча облдержадміністрація безпосередньо не відповідає за виплату зарплати шахтарям, написав на своїй сторінці у Facebook голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

«За питання заборгованості має відповідати в.о. генерального директора ДП «Волиньвугілля» Андрій Пилипюк, який не поїхав із гірниками до Луцька й утік із Нововолинська, а також «смотрящий» Андрій Венгрин, який відхрещується од відповідальності за забране його структурами вугілля та перекладає вину на шахтарів», - зазначив профспілковий лідер.

Михайло Волинець звернувся до голів первинних, місцевих та регіональних профспілкових організацій НПГУ з пропозицією надати всебічну підтримку допомогу волинським гірникам.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83