Регіональні

Завтра у Львові відбудуться перемовини ВАЖЛИВО!

У зв’язку із заборгованістю із заробітної плати на ДП «Львіввугілля», яка становить 81 млн грн. та у результаті проведених протестних акцій, організованих профспілками, завтра у Львові відбудуться перемовини за участю очільників Львівської обласної держадміністрації, керівництва компанії ДТЕК та представників трудових колективів і дирекції державного підприємства.

До Львова виїжджають заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Анатолій Корзун та директор Департаменту вугільно-промислового комплексу Міненерговугілля Олександр Владиченко. Участь у зустрічі планує взяти народний депутат Михайло Бондар. Про це на своїй сторінці у Facebook голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

«Йтиметься про те, що в літній період виникли проблеми з реалізацією вугілля марки «Г»., - написав профспілковий лідер. - Поки літо, воно не потрібне ні країні, ні для побутових потреб. Дивно, але держава, вочевидь, забула, що підготовка до опалювального сезону розпочинається ще в березні. А ми з цим сильно спізнюємося. На складах на сьогодні маємо на 850 тисяч тонн вугілля менше, ніж торік. Водночас з-за кордону нинішнього року завезли енергетичного вугілля завезли удвічі більше, ніж за відповідний період 2017-го».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83