Регіональні

Залізничний транспорт упевнено рухається до розвалу, - С. Москалець ВАЖЛИВО!

Становище на залізничному транспорті – вкрай складне. Таку думку висловив голова Вільної профспілки машиністів депо «Кременчук» Сергій Москалець.

У середині травня саме активісти очолюваної ним профспілки вдалися до так званого італійського страйку. Згодом кременчужан підтримали колеги з Кривого Рогу, Запоріжжя, Тернополя, Києва, Коростеня, Миронівки, Полтави… Тоді залізничники загалом роботу не припиняли, однак локомотиви приймали чітко за інструкціями, згідно з якими їм доводиться працювати. Працювати в безпечних умовах і за гідну зарплатню – такими були справедливі вимоги машиністів. Зрозуміло, що принципова позиція залізничників виявилася не до вподоби керівництву «Укрзалізниці», яке вирішило своєрідно покарати непокірних. Зокрема у деяких депо на зламані електровози посадили штрейкбрехерів, а у Кременчуці взагалі забрали у людей локомотиви.

Про нинішню ситуацію в депо розповідає Сергій Москалець: «Фактично адміністрація через трудовий колектив намагається вплинути безпосередньо на мене. Перевезення пасажирів нам так і не повернули. Обмежуємося лише вантажними перевезеннями. У такий спосіб пан Кравцов (в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця») дає зрозуміти, що не варто нам відстоювати свої права, бо інакше – санкції неминучі. Натомість електровози так ніхто і не ремонтує, запчастин, як не було, так і немає, вагонів бракує катастрофічно… Отака сумна картина. І це ж не тільки у Кременчуці, в інших регіонах ситуація не краща. Можна констатувати, що вітчизняний залізничний транспорт упевнено рухається до розвалу».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83