Регіональні

Голові місцевої організації НПГУ погрожував поліціянт ВАЖЛИВО!

Під час акції протесту, що відбувалася сьогодні під адміністративною будівлею ДП «Мирноградвугілля», ситуація загострилася. Керівник підприємства запросив шахтарів до зали для перемовин.

Проте охорона ДП діяла на свій розсуд, завдавши тілесних ушкоджень голові МО НПГУ міста Мирнограда і Покровського району Олександру Абрамову. Під час сутички йому дверима защемили руку. Для владнання інциденту довелося викликати поліцію. Прибувши на місце виклику, один із правоохоронців почав публічно ображати та намагався залякати Олександра Абрамова. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив очільник Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

«Дуже не просто людям жити в зоні розмежування, коли поліціянти вважають, що вони мають особливі повноваження, щоб з такою неповагою ставитися до профспілкового лідера шахтарів чи взагалі до будь-кого, - наголосив  Михайло Волинець . - Але вони забувають, що за таку поведінку передбачено кримінальну відповідальність».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83