Регіональні

Шахтарі ДП «Мирноградвугілля» колонами йдуть до адмінбудівлі держпідприємсва, вимагаючи погашення боргів із зарплати ВАЖЛИВО!

Гірники трьох шахт ДП «Мирноградвугілля» зупинили свою роботу в першу зміну, вишукувались у колони й рухаються у напрямку адміністративної будівлі їх державного підприємства. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомив голова Конфедерації вільних профспілок України та незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

«Заборгованість із заробітної плати шахтарям ДП «Мирноградвугілля» становить 71 мільйон гривень, тоді як загальна заборгованість на усіх державних шахтах - 880 мільйонів гривень», - наголосив профспілковий лідер.

Михайло Волинець нагадав, що у 90-х роках минулого століття ДП «Мирноградвугілля» було центром протестного руху України, найбільші шахтарські акції протесту проходили саме в цьому об’єднанні, раніше відомому як «Красноармійськвугілля».

«Саме тоді, у 1989 та 1991 рр., гірники добилися підвищення зарплати до рівня удвічі більшого, ніж середня заробітна плата по вугільній галузі. Сьогодні ж копальні розграбовані, ситуація вкрай складна. На шахті «Центральна» промисловий поверховий майданчик та адміністративно-побутовий комплекс відключені від електромережі вже два тижні, - акцентує Михайло Волинець. І зауважує: - Не найкраще становище й у сусідньому об’єднанні «Селидіввугілля», де заборгували 237 млн грн. Тому шахтарі змушені масово розраховуватися, оскільки не бажають працювати безоплатно».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83