Регіональні

Гірникам вимкнули електрику за борги ВАЖЛИВО!

На початку тижня було припинено подачу електроенергії на підйоми шахт «Центральна» та «Капітальна» ДП «Мирноградвугілля». Щоправда після телефонної розмови голови МО НПГУ м. Мирноград і Покровського р-ну Олександра Абрамова із заступником міністра енергетики та вугільної промисловості Анатолієм Корзуном проблему на «Капітальній» вдалося вирішити і шахта продовжила роботу. 


 

Олександр Абрамов пояснив високопосадовцю, що 6-а дільниця «Капітальної» зараз працює у таких геологічних умовах, коли гірники не можуть припинити роботу, бо закінчується лава. Завдяки втручанню й допомозі Анатолія Корзуна з 18:00 у понеділок РЕМ відновила подачу електроенергії й шахта запрацювала у штатному режимі.

«А ось на «Центральній» підйоми й досі не діють через відсутність електропостачання. Паралізовано й роботу апарату управління шахти, бо не працюють комп'ютери та інша техніка. А отже фактично не можуть повноцінно виконувати свої обов’язки економісти, бухгалтери, директорат та всі інші служби. А між тим із них вимагають своєчасної здачі звітів і нарахування зарплати гірникам та іншим працівникам підприємства за липень, - розповідає Олександр Абрамов. - Працівники скаржаться на те, що працювати неможливо, бо температура у кабінетах доходить до +43 градусів, бо відключені кондиціонери. Про ситуацію на шахті я також повідомив заступнику міністра. Правда досі нічого не змінилося».

Сьогодні Олександр Абрамов і голова ППО НПГУ шахти «Центральна» Сергій Радченко зустрілися із начальником РЕМ, служби якої й припинили подачу електроенергії на шахти через те, що ДП «Мирноградвугілля» заборгувало за спожиту протягом 2015-2018 р.р. електроенергію 1,5 млрд грн.

«Ми пояснили, що апарат управління шахти має нарахувати зарплату шахтарям за місяць, який уже завершився», - сказав Абрамов.

Лідери організацій НПГУ Сергій Радченко й Олександр Абрамов разом із директором шахти «Центральна» написали лист-звернення до РЕМ. У відповідь на нього керівництво РЕМ пообіцяло подавати з понеділка електроенергію з 8-ї до 12-ї години дня.

Директор шахти згодився на скорочені робочі дні, бо за такої спеки повноцінно працювати 8 годин просто неможливо.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83