Регіональні

Шахтарі №10 «Нововолинської» під землею вимагають погашення заборгованості та добудови копальні ВАЖЛИВО!

Сьогодні, 2 липня, гірники першої зміни шахти №10 «Нововолинська» відмовилися підніматися на поверхню. Згодом до них приєдналися колеги з другої зміни. Загалом під землею наразі перебуває 47 осіб. До такого кроку вони змушені вдатися через заборгованість із заробітної плати, яка вже становить три місяці. Із шахтарями не розрахувалися за квітень, травень і червень. Окрім погашення заборгованого протестувальники вимагають виділення коштів на добудову копальні.

«Ще у 1989 році розпочали будівництво №10 «Нововолинської», - розповідає голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. – За цей час із бюджету витрачено мільярди. Свого часу один із прем’єр-міністрів кілька разів урочисто відкривав цю шахту, перерізаючи стрічку, але в експлуатацію її так і не було здано. Для завершення потрібно 500 мільйонів гривень – за сучасними мірками, не такі вже й великі кошти… Та, на жаль, держава цього року роботи з будівництва копальні припинила».

А ось гірники другої зміни шахти імені Г.Капустіна ДП "Лисичанськвугілля" відмовилися спускатися у вибій, висунувши адміністрації низку вимог, зокрема і щодо погашення заборогваності із заробітної плати.

Тим часом шахтарі з різних регіонів країни готуються до чергової акції протесту під стінами Верховної Ради, запланованої на 5 липня.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83