Регіональні

Профспілківців навчали ефективному менеджменту ВАЖЛИВО!

Упродовж трьох днів у м. Яремче Івано-Франківської області відбувся виїзний семінар «Ефективний менеджмент управління профспілкових організацій». Участь у ньому взяли члени первинної профспілкової організації ТзОВ «Леоні», потужності якого розташовані у містах Стрию та Коломиї. До заходу долучилися також представники первинки НПГУ Бурштинської ТЕС та Вільної профспілки медиків Надвірнянщини.

У роботі семінару взяли участь заступник голови Конфедерації вільних профспілок України Петро Тулей, очільник Львівського обласного осередку КВПУ Андрій Соколов та керівник юридичного відділу КВПУ Володимир Давиденко.

«Під час навчання чимало уваги було приділено низці важливих питань, зокрема становленню та розвитку новостворених організацій, плануванню їхньої діяльності, поліпшенню органайзингової роботи на підприємствах та солідарних дій усіх профспілкових організацій», - розповів після повернення з Івано-Франківщини Петро Тулей. За його словами, слухачів цікавило, на що передусім треба звернути увагу при укладанні колективних договорів. Також непідробний інтерес у них викликало ознайомлення зі змінами в законодавстві, про які фахово розповів Володимир Давиденко. Загалом за досить короткий термін вдалося як і багато чому навчити учасників семінару, так і обговорити цілий пласт актуальних проблем.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83