Регіональні

Гірники «Курахівської» відмовляються приступати до роботи ВАЖЛИВО!

На шахті «Курахівська» ДП «Селидіввугілля» сьогодні не приступили до роботи більш як тридцять гірників першої зміни. Учора ж відмовлялися виконувати покладені на них обов’язки 30 гірничих робітників очисного вибою, 44 прохідники та 38 працівників інших професій, загалом – 112 шахтарів.

Про це повідомив голова тамтешньої первинної профспілкової організації НПГУ Олексій Сорока. За його словами, у такий спосіб люди, доведені до відчаю, вимагають погашення заборгованості, хоча б за квітень.

Нагадаємо, що під час зустрічі голів первинок НПГУ шахт ДП «Селидіввугілля» з міністром енергетики і вугільної промисловості Ігорем Насаликом, що відбулася минулого тижня, Олексій Сорока інформував урядовця,  про критичне становище на шахті «Курахівська». Також порушувалося питання щодо кількамісячної заборгованості із заробітної плати працівникам копальні. Нічого конкретного тоді міністр не пообіцяв.

«Ситуація загострюється ледь не з кожним днем, - розповів Олексій Сорока. – Багато хто, втративши надію бодай на якесь покрашення та стабілізацію, розраховується. Інші ж закликають їхати до Києва, і там вирішувати питання. Вочевидь, доведеться так робити».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83